• Archiwum kategorii Bez kategorii
 • PRACOWNIA!

  Po kilku latach szycia w domu, w końcu jest!

  Moja własna pracownia!

  Taka trochę ukryta wśród drzew, tak jak lubię, ale też i wśród ludzi, którzy mieszkają wokoło.

  Jest idealnie.

  Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą, bo szycie w domu każdemu z nas dało trochę w kość.

  Zaczyna się nowy etap, na pewno lepszy 🙂

  Zapraszam do obejrzenia kilku ujęć z mojej nowej miejscówki 🙂

  DODATKI

  MIEJSCE DOWODZENIA (uwielbiam kwiaty na białych parapetach)

  NOWA KOLEŻANKA (jeszcze się omijamy szerokim łukiem)

  NITECZKI, DUUUUŻO NITECZEK

  LOKATOR

  PREZENT OD JUSTYNY (TWÓRCZOŚĆ Koala mamma)

  I MAŁA CZĘŚĆ PREZENTU OD  DOMINIKI

  DRZWI, KTÓRE SŁUŻĄ DO EWAKUACJI PO GODZINIE 16

  PRACA, PRACA

  KOLEJNA NOWA KOLEŻANKA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

  MOJE SKRAWKI

  I JESZCZE WIĘCEJ SKRAWKÓW 🙂

  Dziękuję za wizytę. Następnym razem zrobię kawkę 🙂


 • FESTIWAL KOLORÓW

  Wysłany dnia: przez rojkowa 2 Komentarze

  Wpasowałam się idealnie w te targi z moimi torbami. Dokładnie kolorem się wpasowałam, jego różnorodnością. Już na żywo zwróciłam uwagę na to, że jest tam bardzo kolorowo, ale na zdjęciach widać to jeszcze lepiej.

  To najpierw może parę zdań o tym, co Rojkowa na tych targach porabiała, a potem zasypię Was zdjęciami. Przygotowań PRZED oczywiście było mnóstwo. Prócz szycia toreb były również ulotki, metki, papierowe torebki, wieszaki, haki. Ogarnęłam temat  z całą swoją rodziną.  Gdy już się z tym moim kramem rozłożyłam, usiadłam i chłonęłam. Klimat był ciekawy. Wszędzie dredy, etniczne bębnienie, trochę mi to przypominało  flower-power z czasów licealnych. Miałam przyjemność poznać osobiście paru artystów, których znałam jedynie z ich działalności. Moje stoisko ustawiłam obok Anety z Torebeczkowa i przegadałam z nią pół dnia, bo okazała się osobą przesympatyczną. Cenne doświadczenie, przemili ludzie, przydatne rady i nowe pomysły – taki efekt. I mimo, że Sztukato zaszyło się w postoczniowych budynkach, z dala od miejskiego zgiełku, to jednak ludzie dopisali i stoisko mi znacznie uszczuplili.

  Sama też sobie coś sprawiłam, tylko dwie rzeczy, choć chciałam więcej, ale nie było czasu na dokładniejsze oglądanie. W efekcie moich zakupów mam nowe etui na telefon (torebeczkowo) i nową saszetkę  (Panato). Żałuję tylko dwóch rzeczy – nie poszłam na warsztaty z sitodruku i nie kupiłam sobie  kartki  z reprodukcją ilustracji Agnieszki Zblewskiej, a bardzo mi się podobały. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.

  Pora na wysyp kolorowych zdjęć 🙂

  Moje zakupy: IMG_2669 Ja w fazie przygotowań: IMGP1573 IMGP1603 IMGP1612   I kolorowa twórczość innych artystów: IMGP1620 IMGP1700 IMGP1702 IMGP1703 IMGP1708 IMGP1709 IMGP1711 IMGP1714 IMGP1717 IMGP1721 IMGP1724 IMGP1743 IMGP1749 IMGP1691 A na dokładkę stoczniowe klimaty: IMGP1664IMGP1584 IMGP1592   I tym stoczniowym akcentem Was żegnam i pozdrawiam 🙂